Бібліотека користувачів не обслуговує
з 9 листопада до особового рішення,
у зв'язку з посиленням карантинних умов.
Слідкуйте за нашими повідомленнями в блозі
та сторінці Facebook.
Дякуємо за розуміння.
До Дня міста працівники бібліотеки запросили підлітків у захопливу книжкову мандрівку «Відкрий Україну в собі» . Учасники вирушили у пізна...
Немає коментарів:
Дописати коментар