середа, 29 березня 2023 р.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

      

     Бібліотека… Давня і вічна оселя людського розуму. Неможна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію, або «підзарядити» свою душу духовними багатствами, залишеними нам у спадщину.

      Кожного року навесні в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.

      Основне завдання під час проведення тижня книги – дати молоді максимум інформації з актуальних питань сьогодення,вміння користуватися інформацією. А головне залучити молоде покоління до читання, домогтися, щоб друковані видання - книга, газета, журнал – стали їх постійною потребою.

     В рамках тижня проведено огляд книжкової виставки «Відкриєш книгу – пізнаєш світ», де користувачі мали змогу ознайомитись та переглянути літературу по різній тематиці, що допоможе у навчанні.Протягом тижня було проведено декілька  заходів.

29 березня в БСЧ №5 діти прийняли участь в літературній годині «Нам без книг ніяк не можна». А саме, переглянули відео- фільми «Книги - ювіляри 2023 року», «Бібліотеки України, які зачаровують». Наввипередки відповідали на запитання вікторини, складали пазли про улюблених літературних героїв. Наші читачі залишились дуже задоволеними, адже нові книжки завжди приємно переглянути, погортати, почитати…


30 березня на прибібліотечній території пройшов огляд періодичних видань «Пані газета та його величність Журнал».  Юні користувачі дізналися, що таке періодичне видання,чому вони називаються періодичними. З цікавістю переглядали журнали та газети, що нещодавно надійшли до бібліотеки.
31 березня у бібліотеці юні читачі здійснили мандрівку періодикою «Дитячі журнали, цікаві й барвисті, про все вам розкажуть...». Вони дізналися, що в  бібліотеці   поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть  їм у навчанні, поповнять  їх знання, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть  змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали вони зможуть читати із своїми батьками і друзями.  Потім присутні переглянули відео – фільми «Як правильно читати журнал чи газету» та «Хіт – парад дитячих періодичних видань».Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але бібліотека гостинно чекає на своїх читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар