пʼятниця, 1 грудня 2023 р.


Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р, та відповідно до Плану роботи Інституту на 2023 рік проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання життєвої стратегії. Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями. Українці поділяють думку, що промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо. Тому, ми запрошуємо всіх наших користувачів долучитися до Національного тижня читання!!!
Протягом 05 – 09 грудня 2023 року у нашій бібліотеці, згідно плану роботи, будуть проводитися бібліотечні заходи. Кожен бажаючий може нас відвідати та поділитися своїми читацькими вподобаннями, обговорити улюблені твори, висловити свої думки про прочитані твори та про читання взагалі, про значення бібліотеки в житті людини.
Тут будуть і голосні читання, і перегляд цікавих відео, і огляди цікавих книжок , і літературно-театралізована вистава "Як звірята Миколая чекали"(До Дня Святого Миколая. )Тож давайте
#будьмо-своїми , Читаймо разом!-своїми , Читаймо разом!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар